Vydělávejte přes internet

Pomůžu vám uskutečnit první krok v podnikání a vytvořit si další příjem a to jednoduše díky internetu.

Získejte přístup k mým zkušenostem a nastartujte svůj příjem.

Bezplatná konzultace, jak začít vydělávat online

Chcete vydělávat online přímo z domova? Stačí vyplnit krátký dotazník a já se Vám ozvu a poradím, jak na to.

Pracujte z domova, kdy chcete

Pomohu Vám vybudovat nadstandardní příjem, a to online přímo z domova.

Podnikáni na mateřské

Jste na mateřské, nemáte příliš mnoho času, ale přesto byste chtěla vydělávat? Přidejte se k dalším úspěšným ženám a rozjeďte i Vy svůj byznys.

Můj příběh ...

Jmenuji se Kateřina Moudrá. Jsem dvojnásobná maminka, která se rozhodla rozjet podnikání na mateřské. Poprvé jsem k online podnikání „přičichla“ na své první mateřské v roce 2013. V té době jsem s online marketingem neměla žádné zkušenosti, neměla jsem žádné vedení a proto jsem se vše učila sama – pokus-omyl. Nebylo to to pravé ořechové, ne vždy je vše jen růžové.
Přesto jsem věděla, že se chci stát nezávislou, a to hlavně po finanční stránce. Zároveň jsem se chtěla dál naplno věnovat synovi a být s ním doma. Zdálo se téměř nemožné spojit mateřství s podnikáním. Naštěstí díky internetu a online marketingu toho lze dosáhnout.

Na můj byznys mi stačí pár hodin denně, telefon a notebook. Svůj čas si řídím sama, nemusím poslouchat jiné. Pracuji, kdy se to hodí mně a mohu pracovat odkudkoli. Získávám spoustu nových přátel, vzdělávám se v mnoho oblastech a mám krásný příjem .

Proč se mnou spolupracovat?

Pomáhám ženám krok po kroku nastartovat jejich online podnikání. Ukážu jim cestu, jak správně začít a zároveň se vyhnout začátečnickým chybám, jak dosáhnout skvělých výsledků. Učím, jak v sobě najít skrytý potenciál a převzít kontrolu nad vlastním životem, jak žít plnohodnotněji ve všech oblastech života, jako například zdraví, vztahu, financí a osobního či profesního růstu.
  • předám vám své několikaleté know-how
  • budou vám oporou v podnikání, budeme si vzájemnou inspirací
  • nenechám vás to vzdát
  • získáte vzdělání v oblasti zdraví, seberozvoje
  • exotická dovolená jako bonus
  • ocenění, uznání
  • vlastní eshop s bezkonkurenčními produkty

Jste připravena začít vydělávat přes internet a změnit tak svůj život?

Snažím se pracovat s lidmi, kteří jsou připraveni vytvořit si život, o kterém vždy snili! Využijte bezplatnou konzultaci a změňte svůj život.